درباره ما

هدف

آنچه که به ما انگیزه می دهد رضایت و آسودگی مشتریان ماست و هدف ما نیز همواره در راستای جلب رضایت مشتریان است تا بتوانیم در این عرصه فناوری اطلاعات در جامعه نقش مفید و سازنده ای ایفا کنیم.

چشم انداز

ما بر این باوریم که رضایت مشتری در راستای تاثیر ماندگار و در گروی کیفیت برتر کار محقق خواهد شد از اینرو همواره در بالا بردن سطح کیفی، علمی و تجربی خود تلاش کرده ایم تا پاسخگوی نیازهای شما عزیزان باشیم.

وبتیس در یک نگاه

گروه نرم افزاری وبتیس با کمک مدرن ترین راهکارهای برنامه نویسی، طرح هایی یکتا و استاندارد و با استفاده از کادر مجرب در راستای هر چه بیشتر منحصر به فرد بودن شما در میان رقبا، در خدمت شما گرامیان می باشد.

این گروه کار خود را از سال 1389 به صورت حرفه ای آغاز کرد و پروژه های زیادی را با موفقیت به پایان رسانید که برخی از این پروژه ها را میتوانید در این وب سایت مشاهده کنید.

ما به مشتریان خود متعهد هستیم و آنها را در جهت موفقیت در دنیای رو به رشد تجارت الکترونیک یاری خواهیم داد. زیرا ما بر این باور هستیم که موفقیت ما در گرو موفقیت مشتریانمان است و در راستای تحقق این باور همواره کوشیده ایم.

طراحی وب سایت - طرح های ما ترکیبی از یک مدل کلی جذاب و حرفه ای ،طرح بندی کلی همسان، مطابقت رنگ ها ،استفادۀ منطقی از فضا می باشد. ضمن اینکه شما می توانید در کنار وبسایت خود اپلیکیشن انحصاری خود را نیز با تمام امکانات و با نازلترین قیمت از ما دریافت کنید. در این صورت شما در میان انبوه وب سایت های مشابه عالی و برجسته خواهید بود.

بهینه سازی وب - سئو ( SEO) search-engine-optimization) ) روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتور های جستجو دریافت می کند. سئو جنبه های متفاوتی دارد،از کلماتی که در وب سایت استفاده می کنید گرفته تا کیفیت لینک هایی که دیگر سایت ها به شما می دهند.به عبارت دیگر سئو به این معناست : “اطمینان از این که ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتور جستجو قابل فهم است.” ما این کار را برای شما با دقت و تخصص و تضمین انجام خواهیم داد.

برنامه نویسی اندروید - ساخت انواع اپلیکیشن های کاربردی و انحصاری نظیر انواع اپلیکیشن های نرم افزاری، علمی، آموزشی ، سرگرمی و بازی و غیره از جمله فعالیت هایی هستند که همواره باید با رعایت اصول و اسنانداردهای روز دنیا انجام شود.

برنامه نویسی تحت وب - متخصصین ما با دارا بودن مهارت های مختلف در زمینه برنامه نویسی تحت وب آماده انجام پروژه های برنامه نویسی و ساخت نرم افزارهای مورد نیاز شما می باشد.